IT4Medicine активно готується до запуску телемедичної мережі Medinet у Черкаській області
31 жовтня 2021
В рамках підготовки до запуску телемедичної мережі Medinet у Черкаській області спеціалісти групи компаній IT4Medicine відвідали обласний телемедичний центр з метою навчання фахівців медзакладу основам роботи з телемедичною платформою.

Зокрема, лікарям пояснили бізнес-процес проведення телемедичної консультації в рамках платформи, а також продемонстрували основні принципи роботи з мобільно-діагностичними комплексами, які були закуплені в рамках області.

Також працівники IT4Medicine разом з колегами з телемедичного центру провели декілька тестових телемедичних консультацій, у тому числі з використання мобільно-діагностичного комплексу.Крім того, представники сторін склали подальший план дій щодо підключення медичних закладів області до Medinet та повноцінного запуску в регіоні телемедичної мережі.

Нагадаємо, IT4Medicine виграла тендер на створення системи «Телемедицина» для розробки, розгортання та впровадження «Черкаського обласного телемедичного центру» на базі КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради».

За попередніми планами, професійна телемедична мережа Medinet у Черкаській області об'єднає біля 40 медичних закладів.

Станом на сьогодні телемедична мережа Medinet об'єднує понад 430 медзакладів та понад 4500 лікарів в Одеській, Харківській, Житомирській, Запорізькій, Миколаївській та Вінницькій областях. В рамках мережі проведено понад 18 000 телемедичних консультацій у форматі «лікар-лікар». Також телемедична мережа дозволяє надавати консультації у форматі «лікар-пацієнт».


Читайте більше статей про телемедицину в нашому блозі на сайті Medinet
Читайте більше статей про телемедицину в нашому блозі на сайті Medinet
Зацікавились нашим проектом чи партнерством?
© IT4Medicine 2015-2021
Служба підтримки:
Пн-Пт: 8:00 — 18:00
Контакти:
м. Київ, вул. Протасів Яр 2Д, офіс 5
info@it4medicine.com.ua